Η εταιρεία μας έλαβε τιμητική διάκριση για την επιτυχημένη της πορεία στην Ελληνική και παγκόσμια αγορά τροφίμων στα πλαίσια του 6ου συνεχόμενου SUPER MARKET FORUM» – ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ, που πραγματοποιήθηκε στην ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ, το Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2019.
Στην διάρκεια των εργασιών που πραγματοποιήθηκαν στην αίθουσα ΟΛΥΜΠΙΑ, κορυφαία στελέχη επιχειρήσεων και φορέων παροχής υπηρεσιών σε αυτές, ανέπτυξαν συγκεκριμένες προτάσεις και επιτυχημένες στρατηγικές, η εφαρμογή των οποίων μπορεί να οδηγήσει σε νέες κερδοφόρες ενέργειες στην εγχώρια και διεθνή αγορά, στο δύσκολο επιχειρηματικό περιβάλλον, που έχει διαμορφωθεί σήμερα.
![](https://pitenis.gr/wp-content/uploads/2019/11/forumaward.jpg)
![](https://pitenis.gr/wp-content/uploads/2019/11/DSC06621-bbe-forum-1024x684.jpg)